Yeni Yaşam Derneği’nin Hollanda Kraliyeti Matra Programı desteği ile kurduğu "Ekonomi ve Toplum Akademisi" Yaz Dönemi Eğitim Seminerleri başlıyor.

Seminerlerimizin kapsamını sürekli geliştirerek çalışmalarımızı güçlendiriyoruz. Bölgemizdeki endemik bitkilerden, yapay zekaya, kuantumdan, sağlık hakkına kadar, alanında uzmanlar tarafından ücretsiz, dijital olarak verilecek eğitim seminerleri web sitemiz üzerinden erişime açılacaktır.

Diyarbakır’da ilk kez akademi düzeyindeki seminerler dijital ortamda gerçekleştirilerek farklı hedef kitlelere ulaştırılacaktır.

Konu bazında hazırlanan videolar, testler, gibi birçok materyal bireylerin her an elinin altında bulunacaktır. Dijital ortamda tekrar tekrar izlenebilme imkanı sunan videolar sayesinde anlaşılmayan yerler üzerinden geçilebilmekte ve kişiler kendi bireysel öğrenme hızına göre öğrenmektedir.

Bahar döneminde katılımın yüksek olduğu akademiye, alt yapımızı geliştirerek yaz döneminde daha zengin seminer içerikleri ile hedef kitlelerimize çalışmalarımızı ulaştıracağız.

 

 

BAŞVURU

Ön Kayıt:  www.yeniyasamdernegi.org.tr adresi üzerinden

Son Başvuru Tarihi: 20 Ağustos

Eğitimlerin başlama tarihi web adresi üzerinden ayrıca duyurulacak

Dersler web sitesi üzerinden yayınlanacaktır. Katılım ücretsiz olup katılım belgesi verilecektir.

Diğer Duyurular